Uživatel nepřihlášen | Přihlásit  
Zápasy a výsledky
v
v
v
8.12.2018, hala Nezvěstice, pořadatel T.J. Sokol Koterov (1. liga) , hlášenka odeslána 25.11.2018 22:07
Kód
Čas
Domácí
Výsledek
Hosté
Pozn. domácí
Pozn. hosté
Rozhodčí (varianta 1)
Rozhodčí (varianta 2)
1B075  8:00  Západočeská drť 2 : 6 (1 : 3, 1 : 3) AC Pošta Strašice   Hodl, T.J. Sokol Koterov 
1B076  8:30  TJ EJPOVICE 7 : 5 (3 : 3, 4 : 2) FbC Go-Go Horšovský Týn   Hodl, Západočeská drť 
1B077  9:00  SLAVOJ 4 : 7 (2 : 2, 2 : 5) FBC Chlumčany   Hodl, TJ EJPOVICE 
1B078  9:30  Západočeská drť 10 : 3 (4 : 3, 6 : 0) FBC Falcons Nepomuk   Hodl, FBC Chlumčany 
1B079  10:00  TJ EJPOVICE 5 : 3 (1 : 3, 4 : 0) AC Pošta Strašice   Hodl, Tomeš 
1B080  10:30  SLAVOJ 3 : 6 (2 : 4, 1 : 2) FbC Go-Go Horšovský Týn   TJ EJPOVICE, FBC Chlumčany 
1B081  11:00  FBC Chlumčany 2 : 5 (0 : 3, 2 : 2) Západočeská drť   Hodl, FBC Falcons Nepomuk 
1B082  11:30  FBC Falcons Nepomuk 4 : 7 (0 : 2, 4 : 5) TJ EJPOVICE   Hodl, Tomeš 
1B083  12:00  AC Pošta Strašice 8 : 1 (6 : 1, 2 : 0) AC Zkáza Plzeň   Hodl, Tomeš 
1B084  12:30  Sokol Křimice 8 : 2 (5 : 1, 3 : 1) IBK FATMANI   Hodl, Tomeš 
1B085  13:00  AC Zkáza Plzeň 5 : 6 (2 : 6, 3 : 0) TJ EJPOVICE   Hodl, Sokol Křimice 
1B086  13:30  T.J. Sokol Koterov 8 : 1 (3 : 1, 5 : 0) FBC KAPACITY   IBK FATMANI, Tomeš 
1B087  14:00  AC Zkáza Plzeň 0 : 5 (0 : 2, 0 : 3) Sokol Křimice   FBC KAPACITY, Tomeš 
1B088  14:30  FBC Plzeň Letná 4 : 6 (2 : 2, 2 : 4) T.J. Sokol Koterov   AC Zkáza Plzeň, Tomeš 
1B089  15:00  IBK FATMANI 3 : 4 (1 : 3, 2 : 1) GALACTICOS   T.J. Sokol Koterov, Tomeš 
1B090  15:30  FBC Plzeň Letná 4 : 6 (2 : 4, 2 : 2) FBC KAPACITY   T.J. Sokol Koterov, AC Zkáza Plzeň 
1B091  16:00  GALACTICOS 11 : 3 (9 : 1, 2 : 2) AC Zkáza Plzeň   T.J. Sokol Koterov, FBC KAPACITY 
1B092  16:30  IBK FATMANI 5 : 5 (4 : 4, 1 : 1) FBC KAPACITY   T.J. Sokol Koterov, FBC Plzeň Letná 
1B093  17:00  GALACTICOS 6 : 11 (4 : 4, 2 : 7) FBC Plzeň Letná   T.J. Sokol Koterov 
Copyright © 2009, Bohemia liga malého florbalu