Uživatel nepřihlášen | Přihlásit  
Zápasy a výsledky
v
v
v
25.4.2015, hala Nezvěstice, pořadatel FBC SOKOL KOMÁROV (3. liga) , hlášenka odeslána 16.4.2015 10:54
Kód
Čas
Domácí
Výsledek
Hosté
Pozn. domácí
Pozn. hosté
Rozhodčí (varianta 1)
Rozhodčí (varianta 2)
OF3-A1  8:00  TJ Sokol Letná 9 : 4 (6 : 3, 3 : 1) TJ Dobřany "B" 1. ... 3L-D-II.8. ... 3L-D-I.Staňková N., Barna J.1. utkání
OF3-B1  8:30  AC Pošta Strašice "B" 3 : 2 sn (0 : 0, 2 : 2) FBC Spirochetes Plzeň 2. ... 3L-D-II.7. ... 3L-D-I.Staňková N., Barna J.1. utkání
OF3-C1  9:00  SK DBA Plzeň "B" 4 : 2 (3 : 0, 1 : 2) Forsee Plzeň 3. ... 3L-D-II.6. ... 3L-D-I.Staňková N., Barna J.1. utkání
OF3-D1  9:30  TJ Durango Zruč 5 : 6 sn (2 : 2, 3 : 3) Gang Medvídka Pú 4. ... 3L-D-II.5. ... 3L-D-I.Staňková N., Barna J.1. utkání
OF3-A2  10:00  TJ Dobřany "B" 5 : 8 (4 : 3, 1 : 5) TJ Sokol Letná 8. ... 3L-D-I.1. ... 3L-D-II.Nejedlo D., David J.2. utkání
OF3-B2  10:30  FBC Spirochetes Plzeň 2 : 0 (1 : 0, 1 : 0) AC Pošta Strašice "B" 7. ... 3L-D-I.2. ... 3L-D-II.Nejedlo D., David J.2. utkání
OF3-C2  11:00  Forsee Plzeň 1 : 3 (1 : 3, 0 : 0) SK DBA Plzeň "B" 6. ... 3L-D-I.3. ... 3L-D-II.Staňková N., Barna J.2. utkání
OF3-D2  11:30  Gang Medvídka Pú 4 : 1 (2 : 0, 2 : 1) TJ Durango Zruč 5. ... 3L-D-I.4. ... 3L-D-II.Barna J., David J.2. utkání
OF3-B3  12:30  AC Pošta Strašice "B" 1 : 4 (0 : 0, 1 : 4) FBC Spirochetes Plzeň 2. ... 3L-D-II.7. ... 3L-D-I.David J., Staňková N.3. utkání (případné)
OF3-E1  14:00  Cobra Radnice 7 : 1 (5 : 1, 2 : 0) Kronplatz warriors 1. ... 3L-D-I.8. ... 3L-D-II.David J., Staňková N.1. utkání
OF3-F1  14:30  FBC Falcons Nepomuk 7 : 2 (3 : 1, 4 : 1) Chuck Noris NÝŘANY 2. ... 3L-D-I.7. ... 3L-D-II.Staňková N., Barna J.1. utkání
OF3-G1  15:00  SK 2012 Plzeň 2 : 4 (1 : 0, 1 : 4) FBC Nezdice 3. ... 3L-D-I.6. ... 3L-D-II.Barna J., David J.1. utkání
OF3-H1  15:30  FbC Sekající hole Doubravka 2 : 1 sn (0 : 0, 1 : 1) FbC Panthers 4. ... 3L-D-I.5. ... 3L-D-II.David J., Staňková N.1. utkání
OF3-E2  16:00  Kronplatz warriors 3 : 2 sn (2 : 1, 0 : 1) Cobra Radnice 8. ... 3L-D-II.1. ... 3L-D-I.Staňková N., Barna J.2. utkání
OF3-F2  16:30  Chuck Noris NÝŘANY 5 : 7 (3 : 2, 2 : 5) FBC Falcons Nepomuk 7. ... 3L-D-II.2. ... 3L-D-I.Barna J., David J.2. utkání
OF3-G2  17:00  FBC Nezdice 2 : 3 sn (0 : 1, 2 : 1) SK 2012 Plzeň 6. ... 3L-D-II.3. ... 3L-D-I.David J., Staňková N.2. utkání
OF3-H2  17:30  FbC Panthers 3 : 1 (3 : 0, 0 : 1) FbC Sekající hole Doubravka 5. ... 3L-D-II.4. ... 3L-D-I.Staňková N., Barna J.2. utkání
OF3-E3  18:00  Cobra Radnice 5 : 1 (1 : 0, 4 : 1) Kronplatz warriors 1. ... 3L-D-I.8. ... 3L-D-II.Barna J., David J.3. utkání (případné)
OF3-H3  19:30  FbC Sekající hole Doubravka 2 : 4 (1 : 2, 1 : 2) FbC Panthers 4. ... 3L-D-I.5. ... 3L-D-II.Barna J., David J.3. utkání (případné)
OF3-G3  19:00  SK 2012 Plzeň 5 : 1 (3 : 1, 2 : 0) FBC Nezdice 3. ... 3L-D-I.6. ... 3L-D-II.Staňková N., Barna J.3. utkání (případné)
Copyright © 2009, Bohemia liga malého florbalu