Uživatel nepřihlášen | Přihlásit  
Přihlášky
Přihlášky do sezóny:
v
Podané přihlášky
Nepřihlášené týmy
Datum
Kategorie
Název
Registrační číslo
Zástupce
Telefon
Email
Web
Poznámka zástupce
Poznámka BLMF
Stav žádosti
 
1.7.2019 Muži Západočeská drť 1006 Daniel Mayer 608 102 308 d.mayerr@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
30.6.2019 Muži FBC Chlumčany 1015 Radek Benedikt 608 972 806 rade.benedikt@seznam.cz www.fbcchlumcany.websnadno.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
30.6.2019 Muži TJ Sokol Vejprnice 1031 Václav Čermák 607 645 882 vaclav.cermak@post.cz -- Prosím o sloučení pod oddíl "Šmejd" 2002 a přihlásit jako Šmejd "B" do 2. ligy.  Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
29.6.2019 Muži Kronplatz warriors 1071 Tomáš Fajt 607 115 902 t.fajt@volny.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
28.6.2019 Muži Sršni Plzeň 1201 Kateřina Mezerová 721 228 694 kacik665@seznam.cz Prosíme o změnu názvu týmu a to na: "NOprobLAMA team", také je změněn zástupce týmu na Kateřinu Mezerovou. Děkuji  Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
28.6.2019 Mladší žáci FBC Chlumčany 1226 Petr Procházka 723 122 404 prochazka9@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
28.6.2019 Muži TJ EJPOVICE 1039 Matěj Kodl 603 483 066 matejkodl@email.cz, stvanmartin@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
26.6.2019 Muži SLAVOJ 1038 Michal Černý 723 600 365 cernymich@plzen.eu    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
26.6.2019 Muži TY VOLE COŽE 1207 Ondřej Polák 725 935 216 o.polak95@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
26.6.2019 Muži FAKTA X 1007 Jan Přibyl 731 818 705 jenik3.pribyl@gmail.com www.faktax.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
26.6.2019 Muži FBC Critters 1063 Jiří Brunclík 604 864 174 jirik.brunclik@seznam.cz www.fbc-critters.webnode.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
26.6.2019 Muži TJ Durango Zruč 1074 Matěj Plzák 724 334 420 Durango.TJZruc@email.cz www.durango.4fan.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
26.6.2019 Muži Eisskymáci 1190 Tomáš Slováček 602 513 817 tom.slovacek@email.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
26.6.2019 Starší žáci TJ Sokol Kdyně 1225 Jakub Iha 774 592 780 iha.jkaub@seznam.cz    Čeká na platbu Tisk přihlášky
26.6.2019 Muži TJ Sokol Kdyně 1187 Jakub Iha 774 592 780 iha.jakub@seznam.cz    Čeká na platbu Tisk přihlášky
25.6.2019 Muži Fbc Green Devils Tachov 1146 Marek Šimáně 739 757 671 mareksimane@email.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
25.6.2019 Muži Šmejd "C" 1166 Pavel Picka 776 498 853 fbcspm@centrum.cz, l.vajchart@email.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
25.6.2019 Muži Šmejd 1037 Pavel Picka 776 498 853 fbcspm@centrum.cz, ondra.batka@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
25.6.2019 Muži AC Pošta Strašice 1066 Vojtěch Vlach 607 570 944 vlachvojtech@gmail.com www.acposta.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
25.6.2019 Muži Greenhorns Beroun 1182 Pavel Staš 736 648 273 stapa@cbox.cz    Čeká na platbu Tisk přihlášky
24.6.2019 Muži FBC Nezdice 1046 Miloslav Hořký 728 765 602 milda.horky@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
24.6.2019 Muži TJ Dobřany 1012 František Hlaváč 602 427 189 hfany@atlas.cz www.tjdobrany.banda.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
22.6.2019 Muži PREDATORS 1189 Václav Suchý 606 117 582 predators.plzen@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
20.6.2019 Muži SVKI Plzeň A 1003 Roman Nejedlý 606 582 581 roman.nejedly@seznam.cz www.ddmstod.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
20.6.2019 Muži FBC Plzeň Letná 1090 Martin Kodalík 730 547 060 koty9985@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
19.6.2019 Muži FbC Bory 1062 Lukáš Rostás 605 004 223 lukasrostas@gmail.com    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
19.6.2019 Muži FBC Holýšov 1150 Martin Procházka 728 443 456 fbc.holysov@email.cz Tým se vzdává možnosti postupu do 1.ligy a prosí proto vedení ligy o setrvání ve 2.lize BLMF.  Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
18.6.2019 Muži IBK FATMANI 1168 Jakub Boháč 776 528 127 bohacek46@gmail.com    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
18.6.2019 Muži KSK 1224 Helena Böhmová 721 503 415 kskflorbal@seznam.cz    Čeká na platbu Tisk přihlášky
18.6.2019 Muži TJ Tlučná 1009 Martin Růžička 776 101 112 ma.ruzicka@icloud.com www.florbal-tlucna.cz    Čeká na platbu Tisk přihlášky
17.6.2019 Muži Sokol Křimice 1098 Tomáš Vykoupil 603 328 386 vykoupiltom@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
17.6.2019 Starší žáci FBC Sokol Komárov 1223 Veronika Prokopova 775 315 942 prokopova.verca@seznam.cz www.florbalkomarov.webnode.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
17.6.2019 Mladší žáci FBC Sokol Komarov 1222 veronika Prokopová 775 315 942 prokopova.verca@seznam.cz www.florbalkomarov.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
17.6.2019 Muži FBC SOKOL KOMÁROV 1095 Veronika Prokopová 775 315 942 prokopova.verca@seznam.cz www.florbalkomarov.webnode.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
17.6.2019 Muži ZŠ Chrást 1175 Zbyšek Hodaň 733 702 855 z.hodan@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
17.6.2019 Muži FBC STRAŠICE 1053 Michal Šimek 725 210 035 fbcstrasice@seznam.cz    Čeká na platbu Tisk přihlášky
17.6.2019 Muži FBC Falcons Nepomuk "B" 1195 Michal Hons 720 264 135 michal.hons@seznam.cz    Čeká na platbu Tisk přihlášky
17.6.2019 Muži RENEGADES 1210 Martina Vlčková, Michal Štochl 721 324 124 martyna.000@seznam.cz, michal.stochl@kuchyneelza.cz    Čeká na platbu Tisk přihlášky
16.6.2019 Starší žáci Cobra Radnice 1199 František Blovský 603 414 926 cobra.radnice@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
16.6.2019 Muži Cobra Radnice 1137 František Blovský 776 873 693 cobra.radnice@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
15.6.2019 Muži Sokol Přeštice "B" 1197 Jan Horák 727 907 799 waterfielder@gmail.com změna kontaktní osoby  Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
15.6.2019 Starší žáci Sokol Přeštice 1206 Jan Horák 727 907 799 waterfielder@gmail.com Přihláška pouze v případě povolení startu ročníkům 2004.  Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
15.6.2019 Muži Sokol Přeštice 1153 Jan Horák 727 907 799 waterfielder@gmail.com    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
15.6.2019 Muži T.J. Sokol Koterov "C" 1167 Vladimír Holý 773 210 219 vladimir.holy7@gmail.com    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
15.6.2019 Muži IBK PÄNDY 1141 Lukáš Bendl 776 021 666 lukas.bendl@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
14.6.2019 Muži FBC HIPPOS Kožlany "B" 1113 Roman Moučka 774 676 890 moucka17@seznam.cz, hukuluka@seznam.cz www.fbckozlany.717.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
14.6.2019 Muži FBC HIPPOS Kožlany 1073 Tomáš Moučka 604 850 764 fbckozlany@seznam.cz, hukuluka@seznam.cz www.fbckozlany.717.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
14.6.2019 Muži SVKI Plzeň B 1094 Radovan Hájek 725 562 759 radovan.hajek@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
14.6.2019 Muži FbC Go-Go Horšovský Týn 1087 Jaroslav Juna 724 660 013 timoboll2@seznam.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
14.6.2019 Muži T.J. Sokol Koterov 1040 Jan Schejbal 775 669 766 honza.schejbal@seznam.cz www.florbal-koterov.wz.cz    Vytiskněte, zašlete Tisk přihlášky
Strana 1 z 2 (Celkem záznamů: 77)Prev[1]2Next
Copyright © 2009, Bohemia liga malého florbalu