Uživatel nepřihlášen | Přihlásit  
Matriční kniha
v
Datum přijetí
Datum vyřízení
Typ
Jméno
Žádající tým
Tým 2
Tým 2 - datum potvrzení
Poplatek
Stav
Poznámka
26.3.20194.4.2019Nový hráč Šefrna Matěj TJ Sokol Vejprnice (2. liga)  50,00 KčSchváleno 
24.3.201924.3.2019Nový hráč Kardoš Marek Greenhorns Beroun (3. liga)  50,00 KčSchváleno 
22.3.201923.3.2019Nový hráč Kučera Jakub FBC Spirochetes Plzeň (3. liga)  50,00 KčSchváleno 
20.3.201923.3.2019Nový hráč Tureček Tomáš SVKI Plzeň B (3. liga)  50,00 KčSchváleno 
10.3.201910.3.2019Nový hráč Duchek Aleš TJ Dobřany (Starší žáci)  50,00 KčSchváleno 
9.3.201912.3.2019Nový hráč Kolářová Magdalena FBC Plzeň Letná (1. liga)  0,00 KčZamítnutoHráč je již registrován
8.3.201912.3.2019Nový hráč Vlasák Dominik Skupinová Terapie (3. liga)  50,00 KčSchváleno 
5.3.201912.3.2019Nový hráč Reitmaier Martin Sokol Přeštice (Starší žáci)  50,00 KčSchváleno 
21.2.201924.2.2019Nový hráč Doležal Martin FbC Bory (2. liga)  50,00 KčSchváleno 
13.2.201915.2.2019Nový hráč Tonka Lukáš TAK BACHA ! (Regionální liga)  50,00 KčSchváleno 
12.2.201915.2.2019Ukončení meziligového hostování Trzaskalik Ivo FBC Chlumčany (1. liga)  200,00 KčSchváleno 
12.2.201915.2.2019Nový hráč Marek Daniel Titans Rokycany (Regionální liga)  50,00 KčSchváleno 
10.2.201915.2.2019Nový hráč Pecha Tadeáš Cobra Radnice (2. liga)  0,00 KčZamítnutoHráč je již registrován.
1.2.20196.2.2019Zaktivnění Bejček Jiří FBC Spirochetes Plzeň (3. liga)  50,00 KčSchváleno 
31.1.20191.2.2019Nový hráč Vavřička Petr FBc Bílá Hora (Regionální liga)  50,00 KčSchváleno 
29.1.20191.2.2019Nový hráč Hebr David FBc Bílá Hora (Regionální liga)  50,00 KčZamítnutoHráč je registrován.
29.1.20196.2.2019Nový hráč Krýsl Vojtěch SPORT CLUB Klatovy (Starší žáci)  50,00 KčSchváleno 
29.1.20196.2.2019Nový hráč Mečl Michael SPORT CLUB Klatovy (Starší žáci)  50,00 KčSchváleno 
29.1.20196.2.2019Nový hráč Joachimsthaler Lukáš SPORT CLUB Klatovy (Starší žáci)  50,00 KčSchváleno 
29.1.20196.2.2019Nový hráč Joachimsthaler Lukáš SPORT CLUB Klatovy (Starší žáci)  0,00 KčZamítnutoDuplicitní žádost
29.1.20196.2.2019Nový hráč Žežula Adam SPORT CLUB Klatovy (Starší žáci)  50,00 KčSchváleno 
29.1.20196.2.2019Nový hráč Vlček Adam SPORT CLUB Klatovy (Starší žáci)  50,00 KčSchváleno 
29.1.20196.2.2019Nový hráč Bouček Václav SPORT CLUB Klatovy (Starší žáci)  50,00 KčSchváleno 
29.1.20196.2.2019Nový hráč Burcal Ondra SPORT CLUB Klatovy (Starší žáci)  50,00 KčSchváleno 
29.1.20196.2.2019Nový hráč Beran Michal SPORT CLUB Klatovy (Starší žáci)  50,00 KčSchváleno 
29.1.20196.2.2019Nový hráč Červený David SPORT CLUB Klatovy (Starší žáci)  50,00 KčSchváleno 
26.1.201927.1.2019Zaktivnění Kozelka Martin IBK FATMANI (1. liga)  50,00 KčSchváleno 
25.1.201926.1.2019Zaktivnění Vitouš Denis IBK FATMANI (1. liga)  50,00 KčSchváleno 
22.1.201924.1.2019Nový hráč Lapunik Vojtěch IBK FATMANI (1. liga)  50,00 KčSchváleno 
15.1.201924.1.2019Nový hráč Blaha Michal FBc Bílá Hora (Regionální liga)  50,00 KčSchváleno 
12.1.201912.1.2019Zaktivnění Surák Roman FBC Chlumčany (1. liga)  50,00 KčSchváleno 
12.1.201912.1.2019Nový hráč Tolar Jakub IBK FATMANI (1. liga)  50,00 KčSchváleno 
11.1.201912.1.2019Zaktivnění Babor Dominik Florbal Plzeň (Regionální liga)  50,00 KčSchváleno 
9.1.201910.1.2019Nový hráč Řezáček Luboš FbC Go-Go Horšovský Týn (1. liga)  50,00 KčSchváleno 
7.1.20197.1.2019Nový hráč Černák Josef TJ Dobřany (Starší žáci)  50,00 KčSchváleno 
7.1.20197.1.2019Nový hráč Duchek Tomáš TJ Dobřany (Starší žáci)  50,00 KčSchváleno 
7.1.20197.1.2019Přístup Vacík Michal TJ Dobřany (Starší žáci)  20,00 KčSchváleno 
7.1.20197.1.2019Přístup Jánský Václav TJ Dobřany (Starší žáci)  20,00 KčSchváleno 
7.1.20197.1.2019Nový hráč Hloušek David TJ Dobřany (Starší žáci)  50,00 KčSchváleno 
7.1.20197.1.2019Nový hráč Konečný Václav TJ Dobřany (Starší žáci)  50,00 KčSchváleno 
7.1.20197.1.2019Nový hráč Šefl Jakub TJ Dobřany (Starší žáci)  50,00 KčSchváleno 
7.1.20197.1.2019Přístup Šefl David TJ Dobřany (Starší žáci)  20,00 KčSchváleno 
7.1.20197.1.2019Přístup Uhlík Šimon TJ Dobřany (Starší žáci)  20,00 KčSchváleno 
7.1.20197.1.2019Přístup Stupka Tomáš TJ Dobřany (Starší žáci)  20,00 KčSchváleno 
7.1.20197.1.2019Přístup Škudrna Filip TJ Dobřany (Starší žáci)  20,00 KčSchváleno 
7.1.20197.1.2019Přístup Jírovec Matěj TJ Dobřany (Starší žáci)  20,00 KčSchváleno 
7.1.20197.1.2019Přístup Bohmann Martin TJ Dobřany (Starší žáci)  20,00 KčSchváleno 
5.1.201910.1.2019Nový hráč Hlaváček David FBC Nezdice (2. liga)  50,00 KčSchváleno 
5.1.201910.1.2019Zaktivnění Hejkal Martin Sokol Křimice (1. liga)  50,00 KčSchváleno 
4.1.201910.1.2019Nový hráč Fišer Michal ZŠ Chrást (Starší žáci)  50,00 KčSchváleno 
4.1.201910.1.2019Nový hráč Rada Tomáš ZŠ Chrást (Starší žáci)  50,00 KčSchváleno 
4.1.201910.1.2019Nový hráč Nový Matěj ZŠ Chrást (Starší žáci)  50,00 KčSchváleno 
4.1.201910.1.2019Nový hráč Benda Daniel ZŠ Chrást (Starší žáci)  50,00 KčSchváleno 
4.1.201910.1.2019Zaktivnění Nedvěd Ondřej T.J. Sokol Koterov "C" (2. liga)  50,00 KčSchváleno 
1.1.20193.1.2019Nový hráč Huleš Jan T.J. Sokol Koterov "B" (2. liga)  50,00 KčSchváleno 
31.12.20183.1.2019Přestup Filip Jaroslav Šmejd "B" (Regionální liga) Šmejd "C" (3. liga) 31.12.201850,00 KčSchváleno 
31.12.20183.1.2019Nový hráč Widimský Lukáš Šmejd "B" (Regionální liga)  50,00 KčSchváleno 
31.12.20183.1.2019Nový hráč Skořená Karla Šmejd "B" (Regionální liga)  50,00 KčSchváleno 
31.12.20183.1.2019Nový hráč Berka Lukáš FBC Holýšov (2. liga)  50,00 KčSchváleno 
31.12.20183.1.2019Nový hráč Melecký Michal Titans Rokycany (Regionální liga)  50,00 KčSchváleno 
29.12.20183.1.2019Nový hráč Ansl Vit FAKTA X (2. liga)  50,00 KčSchváleno 
28.12.201828.12.2018Zaktivnění Podzimek Lukáš FBC Critters (Regionální liga)  50,00 KčSchváleno 
27.12.201828.12.2018Zaktivnění Mrázek Tomáš FAKTA X (2. liga)  50,00 KčSchváleno 
27.12.201828.12.2018Nový hráč Schejbalová Barbora Šmejd "B" (Regionální liga)  50,00 KčSchváleno 
23.12.201826.12.2018Přístup Suchánková Iva TJ Sokol Letná (2. liga)  300,00 KčSchváleno 
21.12.201823.12.2018Výstup Suchánková Iva FBC KAPACITY (1. liga)  20,00 KčSchváleno 
18.12.201823.12.2018Přestup Míka Jiří TJ Tlučná "B" (Regionální liga) TJ Tlučná (2. liga) 22.12.201850,00 KčSchváleno 
16.12.201817.12.2018Nový hráč Havlíček Jakub Sokol Přeštice (Starší žáci)  50,00 KčSchváleno 
16.12.201817.12.2018Nový hráč Žofák Pavel Sokol Přeštice (Starší žáci)  50,00 KčSchváleno 
15.12.201815.12.2018Přestup Tóth Mikuláš Šmejd "C" (3. liga) Šmejd "B" (Regionální liga) 15.12.201850,00 KčSchváleno 
15.12.201815.12.2018Přestup Vajchart Lukáš Šmejd "C" (3. liga) Šmejd "B" (Regionální liga) 15.12.201850,00 KčSchváleno 
13.12.201814.12.2018Hostování Klán Martin T.J. Sokol Koterov "B" (2. liga) SLAVOJ (1. liga) 13.12.2018200,00 KčSchváleno 
13.12.201814.12.2018Nový hráč Kouřil Vladislav TJ Dobřany "B" (Regionální liga)  0,00 KčZamítnutoHráč je již registrovaný.
13.12.201814.12.2018Nový hráč Kocourek Lukáš Eisskymáci (Regionální liga)  50,00 KčSchváleno 
12.12.201813.12.2018Zaktivnění Klán Martin SLAVOJ (1. liga)  50,00 KčSchváleno 
12.12.201813.12.2018Nový hráč Šlejska Radek Sršni Plzeň (Regionální liga)  50,00 KčSchváleno 
10.12.201813.12.2018Meziligové hostování Hořký Jan TY VOLE COŽE (Regionální liga) FBC Nezdice (2. liga) 11.12.20180,00 KčZamítnuto 
10.12.201812.12.2018Nový hráč Kellar Daniel Fbc Doubravka Pirates (3. liga)  50,00 KčSchváleno 
7.12.20187.12.2018Zaktivnění Olšiak Jan TJ EJPOVICE (1. liga)  50,00 KčSchváleno 
7.12.20187.12.2018Přístup Němec Jaroslav FBC Heřmanova Huť "C" (Regionální liga)  20,00 KčSchváleno 
6.12.20187.12.2018Nový hráč Malý Ondřej FBC Chlumčany (1. liga)  50,00 KčSchváleno 
6.12.20186.12.2018Nový hráč Kojzar Libor RKČ Plzeň (Regionální liga)  50,00 KčSchváleno 
6.12.20186.12.2018Nový hráč Vyleta Jakub Florbal Plzeň (Regionální liga)  50,00 KčSchváleno 
5.12.20186.12.2018Nový hráč Kuneš Pavel SK Lochousice (Regionální liga)  50,00 KčSchváleno 
5.12.20186.12.2018Nový hráč Němec Jaroslav FBC Heřmanova Huť "C" (Regionální liga)  50,00 KčZamítnutoHráč je již registrovaný!
5.12.20186.12.2018Zaktivnění Kanta Stanislav TJ EJPOVICE (1. liga)  50,00 KčSchváleno 
4.12.20186.12.2018Nový hráč Kubica Robert FbC Go-Go Horšovský Týn (1. liga)  50,00 KčSchváleno 
3.12.20186.12.2018Meziligové hostování Trzaskalik Ivo FBC Chlumčany (1. liga) SVKI Plzeň A (2. liga) 6.12.2018200,00 KčSchváleno 
1.12.20181.12.2018Přístup Kozák Václav FBC Heřmanova Huť "C" (Regionální liga)  20,00 KčSchváleno 
1.12.20181.12.2018Přestup Hájek Tomáš FBC Heřmanova Huť (3. liga) FBC Heřmanova Huť "C" (Regionální liga) 1.12.201850,00 KčSchváleno 
30.11.201830.11.2018Zaktivnění Pytlík Milan TJ Dobřany (3. liga)  50,00 KčSchváleno 
30.11.201830.11.2018Nový hráč Zdrha Lukáš TJ Dobřany (3. liga)  50,00 KčSchváleno 
29.11.20181.12.2018Nový hráč Rajtr Daniel Greenhorns Beroun (3. liga)  50,00 KčSchváleno 
29.11.20181.12.2018Zaktivnění Vrba Lukáš Greenhorns Beroun (3. liga)  50,00 KčSchváleno 
29.11.20181.12.2018Meziligové hostování Benedikt Jaroslav TJ Sokol Vejprnice (2. liga) FBC KAPACITY (1. liga) 29.11.2018200,00 KčSchváleno 
29.11.20181.12.2018Ukončení meziligového hostování Hanzlíček Petr TJ Sokol Vejprnice (2. liga)  200,00 KčSchváleno 
29.11.201829.11.2018Nový hráč Mužík Michal TJ Sokol Letná (2. liga)  50,00 KčSchváleno 
28.11.201829.11.2018Nový hráč Tyml Ondřej ZŠ Chrást (Starší žáci)  50,00 KčSchváleno 
28.11.201829.11.2018Nový hráč Štěrba Samuel ZŠ Chrást (Starší žáci)  50,00 KčSchváleno 
28.11.201829.11.2018Nový hráč Bernášek Štěpán ZŠ Chrást (Starší žáci)  50,00 KčSchváleno 
Strana 1 z 12 (Celkem záznamů: 1184)Prev[1]234567101112Next
Copyright © 2009, Bohemia liga malého florbalu